Dievinami Osakos mero, puošiantys Lady Gaga – ROGGYKEI

APPLE OF EVE boutique jau trejus metus lieka ištikima Japonijos madai. Šį sezoną su pasididžiavimu pristatome naują japonų prekės ženklą ROGGYKEI. Šie, bemaž dešimtmetį mados industrijoje dirbantys japonai, kuria drabužius daugeliui pasaulio menininkų ir garsenybių. Viena iš jų – pasaulinė POP žvaigždė Lady Gaga.

Nauja įspūdinga RUNDHOLZ rudens-žiemos kolekcija

Atsidūrus RUNDHOLZ showroom’e, visada stebina jo lankytojų aktyvumas. Čia nuolat šurmuliuoja stileivos, boutique’ų savininkai iš viso pasaulio verčiasi per galvas, kad parūpintų išskirtinius drabužius bei aksesuarus savo klientams. Pasirinkimas milžiniškas! Ir viskas, ką čia matai: įspūdinga, nematyta, gražu, unikalu, original ir, žinoma, kokybiška! O jei dar ir kaina pasirodo draugiška, tai ko daugiau ir bereikia?!

Gyvenimo įspūdžių kolekcionierėms

Šią vasarą savo kelionių įspūdžius fiksuoju visiškai kitaip nei kada nors anksčiau: kiekvienoje išvykoje įsigydama po rankos ar kojos apyrankę, raištelį, dirželį... Beje, į akį krisdavo tik tos puošmenos, kurios man asmeniškai kažką tuo metu reiškė ir kurių intuityviai „pasiprašė” mano širdis! Taip gavosi visa kūno ir sielos kelionės istorija, iliustruota simboliais, potekstėmis, intriguojančiomis užuominomis…

KAVAL – japoniškas „haute couture“

Mylimiausi drabužiai yra tie, kurie iš karto “prilimpa” prie kūno! Būtent toks yra ką tik į APPLE OF EVE boutique atkeliavęs japoniškuoju haute couture vadinamas prekės ženklas KAVAL. Kiekvienas šių drabužių centimetras yra paliestas kruopščių japonų dizainerių ir siuvėjų rankų, todėl jie spinduliuoja šiluma, harmonija ir meditatyvine ramybe!

GUIDI: tai – ne batai, tai – menas

1896 m.Toskanoje įkurtas prekinis ženklas jau 120 metų asocijuojasi su aukščiausios kokybės batais, akimirksniu atpažįstamais dėl savo unikalios formos. Parduodami tik keliose dešimtyse geriausių butikų visame pasaulyje, GUIDI batai pirma karta pristatomi Lietuvoje - tik APPLE OF EVE boutique Vilniuje, Šv.Mikalojaus g. 11 ir pop-up boutique Kaune, Laisvės al. 29 (2-ajame KNYGŲ MINISTERIJOS aukšte).

Kaip vienas japonas pakeitė klasiką… (Interviu)

KLASICA – japonų dizainerio Kohei Kawamura kūrinys, kuris tuo pačiu metu yra klasika ir visiškai nuo klasikos nutolęs avangardo šedevras. Kaip dažno japonų dizainerio kūriniai, drabužiai yra universalūs – tinkami ir moterims, ir vyrams. Kohei įkvėpimo semiasi klasikoje, tačiau tradicinius modelius ir idėjas (pvz., Picasso švarką) dekonstruoja ir... sukonstruoja iš naujo. Taip gimsta absoliučiai unikalūs drabužiai, balansuojantys tarp tradicinio i

Mes persikraustėme… į stilingiausią vietą Kaune!

Keičiasi APPLE OF EVE adresas Kaune! Dėl pastato ir artėjančios Laisvės al. atkarpos kapitalinės rekonstrukcijos APPLE OF EVE persikėlė 100 metrų nuo senosios vietos arčiau Soboro, atkarpoje, kurioje kauniečiai jau džiaugiasi nauju Laisvės al. grindiniu.
KLASICA – japonų dizainerio Kohei Kawamura kūrinys, kuris tuo pačiu metu yra klasika ir visiškai nuo klasikos nutolęs avangardo šedevras

XXI amžiaus kimono, arba veidrodžių lyrika

Atspindžių efektas. Kai įžengiate į kambarį, pilną veidrodžių, šviesa ir šešėliai kuria hipnotizuojantį efektą – poetišką žaidimą, kuriame, iš pirmo žvilgsnio, nėra jokios logikos. Visiškai skirtingos formos, tačiau tobula harmonija. Tai – nauja ILARIA NISTRI 2016 rudens-2017 žiemos kolekcija.

Atvyko naujiena: tobuli drabužiai atostogoms!

Ką tik gavome - APPLE OF EVE boutique Vilniuje ir Kaune pirmą kartą pasipildėme ALBUM DI FAMIGLIA drabužiais. Su Italijos avangardo karalienės Monicos Rusconi vasaros kolekcija prasideda atostogos - atsipalaidavimas, jaukumas, komfortas, išskirtinumas...

Kiotas, Japonija: svečiuose pas Minä Perhonen

Senojoje Japonijos sostinėje Kiote, mieste su daugiau nei 1600 šventyklų, tarp garsiojo Nishiki turgaus ir miesto svečių itin pamėgtos Yasaka šventyklos, yra vieta, nepažymėta jokiuose turistų žemėlapiuose. Tačiau jeigu norite suvokti, kas yra japoniškos tekstilės estetika ir kodėl japoniški drabužiai toli lenkia viską, ką turėjote savo spintoje iki dabar – Jums būtina ją aplankyti.

Spalvų terapija su Momoni ir Attic and Barn

Ar žinojote, kad spalvos turi didelę galią ir gali nulemti jūsų nusiteikimą, psichinę bei fizinę būklę? Spalvų poveikis padeda išlaikyti dvasinę pusiausvyrą, spalvos gali nulemti net ir jūsų aktyvumą, kūrybą ar poilsį.