Dievinami Osakos mero, puošiantys Lady Gaga – ROGGYKEI

APPLE OF EVE boutique jau trejus metus lieka ištikima Japonijos madai. Šį sezoną su pasididžiavimu pristatome naują japonų prekės ženklą ROGGYKEI. Šie, bemaž dešimtmetį mados industrijoje dirbantys japonai, kuria drabužius daugeliui pasaulio menininkų ir garsenybių. Viena iš jų – pasaulinė POP žvaigždė Lady Gaga.

Nauja įspūdinga RUNDHOLZ rudens-žiemos kolekcija

Atsidūrus RUNDHOLZ showroom’e, visada stebina jo lankytojų aktyvumas. Čia nuolat šurmuliuoja stileivos, boutique’ų savininkai iš viso pasaulio verčiasi per galvas, kad parūpintų išskirtinius drabužius bei aksesuarus savo klientams. Pasirinkimas milžiniškas! Ir viskas, ką čia matai: įspūdinga, nematyta, gražu, unikalu, original ir, žinoma, kokybiška! O jei dar ir kaina pasirodo draugiška, tai ko daugiau ir bereikia?!

Gyvenimo įspūdžių kolekcionierėms

Šią vasarą savo kelionių įspūdžius fiksuoju visiškai kitaip nei kada nors anksčiau: kiekvienoje išvykoje įsigydama po rankos ar kojos apyrankę, raištelį, dirželį... Beje, į akį krisdavo tik tos puošmenos, kurios man asmeniškai kažką tuo metu reiškė ir kurių intuityviai „pasiprašė” mano širdis! Taip gavosi visa kūno ir sielos kelionės istorija, iliustruota simboliais, potekstėmis, intriguojančiomis užuominomis…

KAVAL – japoniškas „haute couture“

Mylimiausi drabužiai yra tie, kurie iš karto “prilimpa” prie kūno! Būtent toks yra ką tik į APPLE OF EVE boutique atkeliavęs japoniškuoju haute couture vadinamas prekės ženklas KAVAL. Kiekvienas šių drabužių centimetras yra paliestas kruopščių japonų dizainerių ir siuvėjų rankų, todėl jie spinduliuoja šiluma, harmonija ir meditatyvine ramybe!

GUIDI: tai – ne batai, tai – menas

1896 m.Toskanoje įkurtas prekinis ženklas jau 120 metų asocijuojasi su aukščiausios kokybės batais, akimirksniu atpažįstamais dėl savo unikalios formos. Parduodami tik keliose dešimtyse geriausių butikų visame pasaulyje, GUIDI batai pirma karta pristatomi Lietuvoje - tik APPLE OF EVE boutique Vilniuje, Šv.Mikalojaus g. 11 ir pop-up boutique Kaune, Laisvės al. 29 (2-ajame KNYGŲ MINISTERIJOS aukšte).

(Interviu) Kaip vienas japonas pakeitė klasiką…

KLASICA – japonų dizainerio Kohei Kawamura kūrinys, kuris tuo pačiu metu yra klasika ir visiškai nuo klasikos nutolęs avangardo šedevras. Kaip dažno japonų dizainerio kūriniai, drabužiai yra universalūs – tinkami ir moterims, ir vyrams. Kohei įkvėpimo semiasi klasikoje, tačiau tradicinius modelius ir idėjas (pvz., Picasso švarką) dekonstruoja ir... sukonstruoja iš naujo. Taip gimsta absoliučiai unikalūs drabužiai, balansuojantys tarp tradicinio i

We have moved

From 20th of March APPLE OF EVE boutique moved to a new spot due to the building reconstruction. Now you can find us on the same Laisves avenue, only 100 meters away towards Soboras at the book store/coffee house KNYGU MINISTERIJA (Laisves al. 29, Kaunas).

Kohei Kawamura presents: KLASICA or clothes that complements the host's personality

KLASICA - Japanese designer Kohei Kawamura work that is simultaneously classic and completely away from the classical avant-garde masterpiece.

Mirror lyrics

Reflection effect. When entering a room full of mirrors, light and shadow creates hypnotic effect - a poetic game in which, at first glance, there is no logic. Completely different shape, but perfect harmony. This is new ILARIA NISTRI autumn winter collection.

New shipment just arrived: perfect clothes for summer vacation!

We just received – APPLE OF EVE boutique in Vilnius and Kaunas just replenished ALBUM DI FAMIGLIA clothes for the first time. With Italy‘s avangard queen Monica Rusconi summer collection the vacation only begins – relaxation, cosiness, comfort, uniqueness...

Kiotas, Japonija: svečiuose pas Minä Perhonen

Kiotas, Japonija: svečiuose pas Minä Perhonen

Colors therapy with Momoni and Attic and Barn

Did you know that the color has great power and can determine your mood, mental and physical condition? Color effects helps maintain mental balance, color can lead to even your activity, creation or recreation. No wonder the famous physician Avicenna believed that colors have even therapeutic potential in treating patients.