Filtrai

Atstatyti
Aksesuarai ir papuošalai
Skėčiai
Dydis
Vieno dydžio
Spalva
Raštai
Vienos spalvos
Prekės ženklas
Davek

Visos prekės gamintojo -  Davek

Davek logo

Niujorke įsikūręs Davek skėčių prekės ženklas išsiskiria savo autentiška kokybe. Šie produktai sukurti taip, kad tarnautų metų metus. Skėčiai pagaminti iš kruopščiai atrinktų medžiagų, suderinant estetinį grožį ir neprilygstamą ilgaamžiškumą, puikiai tinka moderniam vartotojui. Kad įrodytų savo kokybę, Davek kiekvienam savo gaminiui suteikia viso gyvenimo garantiją.

Davek logoNiujorke įsikūręs Davek skėčių prekės ženklas išsiskiria savo autentiška kokybe. Šie produktai sukurti taip, kad tarnautų metų metus. Skėčiai pagaminti iš kruopščiai atrinktų medžiagų, suderinant estetinį grožį ir neprilygstamą ilgaamžiškumą, puikiai tinka moderniam vartotojui. Kad įrodytų savo kokybę, Davek kiekvienam savo gaminiui suteikia viso gyvenimo garantiją.


Davek savo veiklą pradėjo 2005 metais, sukūrę itin stiprius, ilgaamžiškus skėčius. Suderinę inžinerines naujoves su didmiesčio stiliumi, ir pritaikę autentiškas technines naujoves, pirmiausia buvo išbandyti dizainerių, inžinierių, architektų - klientų, kuries svarbu, kad gaminys atitiktų jų estetikos stantartus ir būtų intelektualaus dizaino.


“Mes galvojame, kad geriau įsigyti vieną aukščiausios kokybės gaminį, nei daugybę jo pakaitalų” - sako patys dizaineriai. Sulaukę kritikų pripažinimo Davek dabar gali didžiuotis stipriausiais ir aukščiausios kokybės skėčiais visoje rinkoje. Pirkdami Davek skėtį Jūs pasirenkate ilgalaikę investiciją, kuri sujungia asketišką eleganciją su nepriekaištingu naudingumu.


Davek skėčiai sukurti maksimaliam patvarumui, juos surenkant naudojami 96 kruopštūs žingsniai ir 12 patikrinimo taškų. Kad įrodytų savo kokybę, Davek kiekvienam savo gaminiui suteikia viso gyvenimo garantiją.


Davek skėčius Lietuvoje galite įsigyti išskirtinai tik Apple of Eve boutique Vilniuje, Šv. Mikalojaus g. 11 ir Kaune, Laisvės al. 50.


Plačiau apie Davek skėčių gamybos technologijas galite sužinoti video ČIA >
Daugiau
Rodomas 1 - 1 iš 1 prekę
Rodomas 1 - 1 iš 1 prekę