Filtrai

Atstatyti
Aksesuarai ir papuošalai
Kepurės
Dydis
Vieno dydžio
Spalva
Prekės ženklas
Lola hats

Visos prekės gamintojo -  Lola hats

Lola hats

LOLA HATS – vienetinės rankų darbo skrybėlės, kurios pavergė garsiausių pasaulio moterų širdis, o Lietuvoje išskirtinai pristatomos tik APPLE OF EVE boutique.

Lola hats


LOLA HATS – vienetinės rankų darbo skrybėlės, kurios pavergė garsiausių pasaulio moterų širdis, o Lietuvoje išskirtinai pristatomos tik APPLE OF EVE boutique.


Lola Ehrlich gimė Olandijoje ir užaugo Paryžiuje, kur jos tėvai - menininkas ir rašytoja - paskatino jos kūrybinės pusės puoselėjimą. Po nenusisekusios baleto šokėjos karjeros, ji persikėlė į Niujorką, kur dirbo amatų dizainere ir žurnalo redaktore. Ji atidarė parduotuvę Saint Marks Place rajone ir gamindama išskirtines vienetines kapures Rytų kaimo gyventojams ir keletui miestiečių, nuotykių ieškotojų.


Iš ten, ji išdrįso persikelti į didmeninę prekyba. Jos kepurės atsirado žurnalų viršeliuose nuo Elle iki Vogue Italia ir dabar yra parduodamos visame pasaulyje tokių parduotuvių, kaip Barneys Niujorke, Bergdorf Goodman, Neiman Marcus, Saks Fifth Avenue, Liberty of London, L'Eclaireur Paryžiuje, Tomorrowland ir Isetan Tokijuje.


Skrybėlės yra pagamintos su senovinias blokais, arba naujais rankų darbo blokais, sukurtais italų amatininko Paryžiuje, kuris kiekvieną medinę formą vertina kaip unikalų kūrinį. Kiekviena skrybėlė yra ištemptiama ant bloko ir tada garinama ir suspaudžiama rankomis. Toks pats dėmesys skiriamas apdailai, kuri prisiuvama rankomis ir pritaikoma individualiai skrybėlei.


Daugiau
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių
  • Parduota

    Ši minkšta, lengva ir itin moteriška LOLA HATS skrybėlė – tobula vasaros kompanionė. Pagaminta Niujorke.

  • Parduota

    Plati skrybėlė su šiaudų kutais – puikiai paslėps nuo saulės ir suteikts „vintažinį“ stilių.

  • Parduota

    Juoda Lola Hats skrybėlė "Trompe L'oeil". "Trompe L'oeil" - meno technika, naudojama norint sukurti tikrų objektų ir struktūros iliuziją.

Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių