Kiekvieną kartą, kuomet susiruošiu į Paryžiuje vykstančią mados fiestą, kyla klausimas: „Ar dar įmanoma šioje srityje sukurti kažką naujo, nematyto, tačiau lengvai kasdienybėje pritaikomo ir jaukaus?” Jau, rodos, patiki, kad absoliučiai viskas šiame beribiame mados vandenyne atrasta, tačiau iš kiekvieno dizainerio showroom‘o ir vėl grįžti su neišdildomu įspūdžiu. Taip atsitiko ir šįkart. Po šios mados savaitės įsitikinau, kad mados pasaulio evoli

Tiesiai iš Gambijos ir Senegalo – unikali kaklo vėrinių kolekcija OUT OF AFRICA

Tiesiai iš saulėtos Gambijos ir Senegalo – unikali afrikietiškų kaklo vėrinių kolekcija OUT OF AFRICA.

Vieno prabangiausių japonų brand‘o 45R parduotuvės atidarymas Paryžiuje

Kai norisi kažko labai labai jaukaus ir mielo, aš peržvelgiu lentyną savo spintoje, kurioje rikiuojasi japoniško prekės ženklo 45R drabužiai. Žinau, kad jie tinkami visiems gyvenimo atvejams, visoms nuotaikoms ir progoms. Esu 45R gerbėja nuo tada, kai Niujorke įsigijau pirmąją šio brand’o tuniką. Tai buvo prieš daugiau nei penkerius metus ir ji man ištikimai tarnauja iki šiol. Neatsibosta ir nesusinešioja. Po to Japonijoje, Tokijuje esančiame Gin

Pirmieji įspūdžiai iš Paryžiaus mados savaitės: kokią madą parvežame Jums?

Kelis kartus metuose visame pasaulyje mados industrijoje dirbantys žmonės renkasi į vieną miestą ir šnekasi viena kalba. MADOS KALBA. Nuo Niujorko iki Tokijo. Nuo Londono iki Milano. Šįkart buvo PARYŽIUS. Mados sostinė. Moterims skirta mados savaitė. APPLE OF EVE boutique komanda taip pat šios mados fiestos sūkuryje dėliojosi kitų metų pavasario-vasaros asortimento mozaiką. Galiu apibendrinti: mūsų lentynos jau dabar nekantriai laukia NEPAPRASTA

Dievinami Osakos mero, puošiantys Lady Gaga – ROGGYKEI

APPLE OF EVE boutique jau trejus metus lieka ištikima Japonijos madai. Šį sezoną su pasididžiavimu pristatome naują japonų prekės ženklą ROGGYKEI. Šie, bemaž dešimtmetį mados industrijoje dirbantys japonai, kuria drabužius daugeliui pasaulio menininkų ir garsenybių. Viena iš jų – pasaulinė POP žvaigždė Lady Gaga.

Nauja įspūdinga RUNDHOLZ rudens-žiemos kolekcija

Atsidūrus RUNDHOLZ showroom’e, visada stebina jo lankytojų aktyvumas. Čia nuolat šurmuliuoja stileivos, boutique’ų savininkai iš viso pasaulio verčiasi per galvas, kad parūpintų išskirtinius drabužius bei aksesuarus savo klientams. Pasirinkimas milžiniškas! Ir viskas, ką čia matai: įspūdinga, nematyta, gražu, unikalu, original ir, žinoma, kokybiška! O jei dar ir kaina pasirodo draugiška, tai ko daugiau ir bereikia?!

Gyvenimo įspūdžių kolekcionierėms

Šią vasarą savo kelionių įspūdžius fiksuoju visiškai kitaip nei kada nors anksčiau: kiekvienoje išvykoje įsigydama po rankos ar kojos apyrankę, raištelį, dirželį... Beje, į akį krisdavo tik tos puošmenos, kurios man asmeniškai kažką tuo metu reiškė ir kurių intuityviai „pasiprašė” mano širdis! Taip gavosi visa kūno ir sielos kelionės istorija, iliustruota simboliais, potekstėmis, intriguojančiomis užuominomis…

KAVAL – japoniškas „haute couture“

Mylimiausi drabužiai yra tie, kurie iš karto “prilimpa” prie kūno! Būtent toks yra ką tik į APPLE OF EVE boutique atkeliavęs japoniškuoju haute couture vadinamas prekės ženklas KAVAL. Kiekvienas šių drabužių centimetras yra paliestas kruopščių japonų dizainerių ir siuvėjų rankų, todėl jie spinduliuoja šiluma, harmonija ir meditatyvine ramybe!

GUIDI: tai – ne batai, tai – menas

1896 m.Toskanoje įkurtas prekinis ženklas jau 120 metų asocijuojasi su aukščiausios kokybės batais, akimirksniu atpažįstamais dėl savo unikalios formos. Parduodami tik keliose dešimtyse geriausių butikų visame pasaulyje, GUIDI batai pirma karta pristatomi Lietuvoje - tik APPLE OF EVE boutique Vilniuje, Šv.Mikalojaus g. 11 ir pop-up boutique Kaune, Laisvės al. 29 (2-ajame KNYGŲ MINISTERIJOS aukšte).

Kaip vienas japonas pakeitė klasiką… (Interviu)

KLASICA – japonų dizainerio Kohei Kawamura kūrinys, kuris tuo pačiu metu yra klasika ir visiškai nuo klasikos nutolęs avangardo šedevras. Kaip dažno japonų dizainerio kūriniai, drabužiai yra universalūs – tinkami ir moterims, ir vyrams. Kohei įkvėpimo semiasi klasikoje, tačiau tradicinius modelius ir idėjas (pvz., Picasso švarką) dekonstruoja ir... sukonstruoja iš naujo. Taip gimsta absoliučiai unikalūs drabužiai, balansuojantys tarp tradicinio i

Mes persikraustėme… į stilingiausią vietą Kaune!

Keičiasi APPLE OF EVE adresas Kaune! Dėl pastato ir artėjančios Laisvės al. atkarpos kapitalinės rekonstrukcijos APPLE OF EVE persikėlė 100 metrų nuo senosios vietos arčiau Soboro, atkarpoje, kurioje kauniečiai jau džiaugiasi nauju Laisvės al. grindiniu.
KLASICA – japonų dizainerio Kohei Kawamura kūrinys, kuris tuo pačiu metu yra klasika ir visiškai nuo klasikos nutolęs avangardo šedevras

XXI amžiaus kimono, arba veidrodžių lyrika

Atspindžių efektas. Kai įžengiate į kambarį, pilną veidrodžių, šviesa ir šešėliai kuria hipnotizuojantį efektą – poetišką žaidimą, kuriame, iš pirmo žvilgsnio, nėra jokios logikos. Visiškai skirtingos formos, tačiau tobula harmonija. Tai – nauja ILARIA NISTRI 2016 rudens-2017 žiemos kolekcija.

Atvyko naujiena: tobuli drabužiai atostogoms!

Ką tik gavome - APPLE OF EVE boutique Vilniuje ir Kaune pirmą kartą pasipildėme ALBUM DI FAMIGLIA drabužiais. Su Italijos avangardo karalienės Monicos Rusconi vasaros kolekcija prasideda atostogos - atsipalaidavimas, jaukumas, komfortas, išskirtinumas...

Kiotas, Japonija: svečiuose pas Minä Perhonen

Senojoje Japonijos sostinėje Kiote, mieste su daugiau nei 1600 šventyklų, tarp garsiojo Nishiki turgaus ir miesto svečių itin pamėgtos Yasaka šventyklos, yra vieta, nepažymėta jokiuose turistų žemėlapiuose. Tačiau jeigu norite suvokti, kas yra japoniškos tekstilės estetika ir kodėl japoniški drabužiai toli lenkia viską, ką turėjote savo spintoje iki dabar – Jums būtina ją aplankyti.

Spalvų terapija su Momoni ir Attic and Barn

Ar žinojote, kad spalvos turi didelę galią ir gali nulemti jūsų nusiteikimą, psichinę bei fizinę būklę? Spalvų poveikis padeda išlaikyti dvasinę pusiausvyrą, spalvos gali nulemti net ir jūsų aktyvumą, kūrybą ar poilsį.
Justė Arlauskaitė-Jazzu – apie tai, kodėl Jums turi rūpėti atsakinga mada.
APUNTOB naują pavasario kolekciją nulėmė gamtos turtai, šiuo atveju nuostabus augalas linas, be kurio neįsivaizduojame šios kolekcijos. Aukščiausios kokybės linas suteikiantis audiniams patogumo, natūralumo jausmą, bet svarbiausia – idealiai tinkantis kaitriomis dienomis.
Apatiniai – tai žinutė sau. Ši žinutė atskleidžią tikrąjį požiūri į moteriškumą, rafinuotumą, kitaip tariant – tikrąjį ir teisingą požiūrį į save. Nauja MOMONI apatinių kolekcija jau APPLE OF EVE!
Nauja Imp Of The Roses 2016m. kolekcija Apple Of Eve boutique: Los Andželo dvasia ir absoliutus išskirtinumas

Valentino diena: svajonių sąrašas Nr.2

Juoda - tai prabanga, kuri suteikia pasitikėjimo savimi. O tikra meilė yra aukso vertės.
Artėjant Šv. Valentino dienai Apple of Eve klientėms siūlome romantiškų, moteriškų ir be galo stilingų meilės dienos derinių. Nes mūsų širdys plaka raudona aistros spalva!
Tai oficialu! Jau šiandien DAR DIDESNĖS NUOLAIDOS 2015/2016 žiemos sezono prekėms – paskubėkite įsigyti tai, ko troškote, nes išpardavimas tęsiasi ne amžinai...

Naujiena! MARSÈLL pavasario-vasaros 2016 kolekcija

APPLE OF EVE boutique ką tik pasiekė pirmoji MARSELL pavasario-vasaros 2016 avalynės ir krepšių kolekcijos dalis. Lietuvoje šiais itin mados pasaulyje vertinamais batais prekiaujame išskirtinai tik mes – APPLE OF EVE boutique Vilniuje, Šv. Mikalojaus g. 11 ir Kaune, Laisvės al. 50. Pasigrožėkite, kuo mūvėsite šią vasarą!

MOMONI apatinukai net -50% PIGIAU!

Neįtikėtina, tačiau tiesa - nuo šiandien APPLE OF EVE boutique visi MOMONI apatinukai NET -50% PIGIAU.

Avalynės išpardavimas!

Įsigykite rudens-žiemos avalynę su -30% nuolaida. Marsell, Bosabo, Christian Peau prekiniai ženklai

Kailiai! Kailiai! Kailiai!

APPLE OF EVE boutique šia tema Jums turi dar daug ką gero pasakyti bei pasiūlyti! Visi mūsų kailiniai batai bei aksesuarai ne tik gražūs, bet ir unikalūs, o dabar ir iki -50 % PIGIAU!
APPLE OF EVE boutique jau pasiekė pirmieji 2016 pavasario-vasaros kolekcijos drabužiai – kylančios italų dizaino žvaigždės Ilarios Nistri hipnotizuojantys modeliai.
Šiandien oficialiai pradedame 2015/2016 Žiemos sezono prekių išpardavimą – paskubėkite įsigyti tai, ko visada troškote, nes visų drabužių ir aksesuarų APPLE OF EVE boutique Vilniuje ir Kaune turime po 1-2 vienetus.
Dar viena APPLE OF EVE boutique aukščiausios klasės juvelyrikos naujiena – išskirtiniai belgų dizainerės CATHERINE MICHIELS papuošalai.

Naujiena iš Niujorko: aksesuarai plaukams (ir ne tik)!

APPLE OF EVE boutique ką tik sulaukė itin originalios naujos kolekcijos iš JAV – Vilniuje ir Kaune pristatome COLETTE MALOUF aksesuarų liniją.

Jei ne jūs į Japoniją, tai Japonija - pas jus!

Prie APPLE OF EVE boutique vidurio sezono išpardavimo -30% PIGIAU visoms prekėms pagaliau prisijungia ir japoniškos mados guru - ANTIPAST prekinis ženklas.

Tarp mūsų, mergaičių: -30 % MARSELL batams!

Tarp mūsų mergaičių: prie vidurio sezono žiemos išpardavimo prijungiame MARSELL batus, kuriuos šiandien galite įsigyti net -30 % PIGIAU!

APPLE OF EVE boutique drabužių kolekcijos pristatymas

Automobilių salone "Lexus" įvyko Kalėdine dvasia alsuojantis renginys, kurio metu moterys pirmą kartą turėjo galimybę išvysti APPLE OF EVE 2015m. rudens-žiemos kolekcijos pristatymą.
APPLE OF EVE boutique vidurio sezono išpardavimas įsibėgėja – prie MOMONI ir ATTIC AND BARN –30 % PIGIAU visoms prekėms (įskaitant garsiuosius apatinukus!) prisijungia ILARIA NISTRI.
Į APPLE OF EVE boutique atskriejo linkėjimai iš Prancūzijos – šįkart mūsų svečias MILLER ET BERTAUX kolekciniai kvepalai.

Pirmą kartą VYRAMS: japoniškos ANTIPAST kojinės!

Argi garsiosios japoniškos kojinės nėra pati geriausia Kalėdinė dovana Jūsų vyrui, draugui ar bičiuliui?
MOMONI pristato nepakartojamo grožio drabužius elegantiškai ir stipriai, romantiškai ir subtiliai, o svarbiausia jaunatviškai ir kartu be galo moteriškai dailiosios lyties atstovei.

Nauja MOMONI apatinukų kolekcija – dabar ir internetu!

Garsusis MOMONI apatinis trikotažas jau pasiekė ne tik APPLE OF EVE boutique Vilniuje, Šv. Mikalojaus g. 11 ir Kaune, Laisvės al. 50, bet ir mūsų internetinę parduotuvę.

L’Officiel mada: raudona ar juoda?

Lapkričio mėnesio mados žurnalas L’Officiel kviečia į naują vietą sostinėje – APPLE OF EVE boutique Vilniuje, Šv. Mikalojaus g. 11.

DOVANOJAME japoniškas pirštinaites! Sąlygos viduje.

Nesvarbu, kurį iš mūsų asortimento - MOMONI, ATTIC AND BARN, ILARIA NISTRI AR ANTIPAST - paltą perkate, Jums DOVANOJAME galimybę išsirinkti garsiąsias japoniškas ANTIPAST pirštinaites!

DOVANŲ Jums – japoniškos kojinaitės!

Šią savaitę kiekvienai, perkančiai bet kurią porą batų APPLE OF EVE boutique Vilniuje arba Kaune, DOVANOJAME Jūsų pasirinktas išskirtines japoniškas ANTIPAST kojinaites!

Amžinai gyva kailinio apavo legenda

Kadangi APPLE OF EVE boutique praėjusios vasaros TOP prekių sąraše puikavosi būtent BOSABO klumpės, mes nepraleidome dar vienos progos tęsti bendradarbiavimą su septintosios kartos Audouin šeimos palikuonimis. Jie nė už ką neužleido konkurentams profesionaliosios batsiuvystės pozicijų ir šįkart pagamino puikią žieminę avalynę!
APPLE OF EVE boutique klientės jau trečią sezoną iš eilės gali puoštis ypatingomis JULIE ROFMAN apyrankėmis, kurios pagamintos iš aukštos kokybės japoniško stiklo karoliukų.

Paltai! Paltai! Paltai!

Būtent šį savaitgalį lenkiamės šaltojo sezono moters garderobo karaliui – ponui Paltui, kuris Jus kviečia į pasimatymą mūsų jaukiose ir šiltose APPLE OF EVE parduotuvėse Vilniuje ir Kaune!
Šį rudens-žiemos 2015-16 metų sezoną rankinių virtuozu vadinamas italų dizaineris Marco Campomaggi vėl klajoja didmiesčių gatvėmis, kad surastų tas gražuoles, kurios nelieka abejingos jo kūrybai.
Naujoji 2015-16 metų rudens žiemos Caterina Lucchi rankinių kolekcija ypatinga kaip niekada!
Lyg vienas akies mirksnis prabėgo pirmieji APPLE OF EVE boutique Kaune gyvavimo metai ir šį savaitgalį jau pūsime 1-ojo gimtadieninio torto žvakutę!
APPLE OF EVE boutique turi sezono svečią – išskirtinę italijos dizainerę ILARIĄ NISTRI, kurios kolekcija padės palydėti paukščius į šiltuosius kraštus.
NAUJA KOLEKCIJA atvyko - ANTIPAST 2016 m. RUDENS/ŽIEMOS kolekcija jau Lietuvoje! Ir tai dar ne viskas - šįkart iš tolimosios Japonijos atvežėme ir nuostabių ANTIPAST paltų, megztinių, šalikų!
Norime su Jumis pasidžiaugti naująja japonų mados namų CHRISTIAN PEAU kolekcija. Šiemet japonų mados namų CHRISTIAN PEAU pagrindinį dizainerį Junjį Koike pagavo ypatingas įkvėpimas! Jis sukūrė ne tik jau mūsų klientų itin vertinamus krepšius, bet ir įspūdingą drabužių eilutę.

Per daug gerai, kad būtų tikra!

Prie visų didžiųjų APPLE OF EVE nuolaidų traukinio nuo šiandien prisijungia dar vienas vagonas, į kurį kviečiamos įšokti XS dydžio drabužių nešiotojos!
Gavome intriguojančią naujieną: ApuntoB (a.b) rudens/žiemos 2015-16 kolekcijos drabužius. Tai laikui ir madai nepavaldus itališkas drabužių dizainas, kuris gimė Romoje, o įkvėpimo sėmėsi Japonijoje!
Džiaugiamės sulaukę naujų aukščiausios kokybės MARSELL rudens žiemos 2015/16 m. kolekcijos odos gaminių. Šį kartą ne tik avalynės, bet ir išskirtinio minimalistinio dizaino rankinės. Apžiūrėti ir pasimatuoti MARSELL galite gyvai, APPLE OF EVE boutique Kaune, Laisvės al. 50.
Pristatome ypatingą riboto kiekio eksliuzyvinės avalynės kolekciją - pirmuosius MARSELL rudens žiemos 2015/16 m. kolekcijos batus. Šiais išskirtiniais batais NEPREKIAUJAME internetu ir jų NEREZERVUOJAME – apžiūrėti, pasimatuoti ir susipažinti su MARSELL galite gyvai, APPLE OF EVE boutique Kaune, Laisvės al. 50.

Kas yra atsakinga mada?

Mes - už atsakingą arba “lėtą” madą. Už originalius, tačiau kasdien pritaikomus daiktus. Už moteriškumą ir jausmingumą. Už drabužius, kurių nereikia išmesti pasibaigus sezonui. Už daiktus, kurie įgauna individualybę ir gražėja juos nešiojant. Už tvirtą charakterį.

Vidurio vasaros išpardavimas prasideda! Iki 60 % pigiau.

Didysis VIDURIO VASAROS IŠPARDAVIMAS prasideda APPLE OF EVE boutique Vilniuje, Kaune ir internetu! Didžiausia taikoma nuolaida - 60 % pigiau, didžiąją dalį drabužių atpiginome 40-50 %, 20-30 % pigiau - visi krepšiai (to dar nebuvo!). Nepraleiskite galimybės išsirinkti, kol turime Jūsų dydį - tokios nuolaidos būna tik kartą per sezoną!

APPLE OF EVE boutique atvėrė duris Vilniuje

APPLE OF EVE atvėrė duris Vilniaus senamiestyje - laukiame Jūsų darbo dienomis nuo 11 val. iki 19 val. (o šeštadieniais - iki 17 val.) Šv. Mikalojaus g. 11. Mus rasti nesunku - butiką rasite 200 m. nuo Vokiečių g. arba 350 m. nuo Rotušės (jei atvykstate automobiliu - visuomet rasite vietos parkingui šalia).

Paskutiniai komentarai

Paskutiniai įrašai