Pirmą kartą VYRAMS: japoniškos ANTIPAST kojinės!

Argi garsiosios japoniškos kojinės nėra pati geriausia Kalėdinė dovana Jūsų vyrui, draugui ar bičiuliui?
MOMONI pristato nepakartojamo grožio drabužius elegantiškai ir stipriai, romantiškai ir subtiliai, o svarbiausia jaunatviškai ir kartu be galo moteriškai dailiosios lyties atstovei.

Nauja MOMONI apatinukų kolekcija – dabar ir internetu!

Garsusis MOMONI apatinis trikotažas jau pasiekė ne tik APPLE OF EVE boutique Vilniuje, Šv. Mikalojaus g. 11 ir Kaune, Laisvės al. 50, bet ir mūsų internetinę parduotuvę.

L’Officiel mada: raudona ar juoda?

Lapkričio mėnesio mados žurnalas L’Officiel kviečia į naują vietą sostinėje – APPLE OF EVE boutique Vilniuje, Šv. Mikalojaus g. 11.

DOVANOJAME japoniškas pirštinaites! Sąlygos viduje.

Nesvarbu, kurį iš mūsų asortimento - MOMONI, ATTIC AND BARN, ILARIA NISTRI AR ANTIPAST - paltą perkate, Jums DOVANOJAME galimybę išsirinkti garsiąsias japoniškas ANTIPAST pirštinaites!

DOVANŲ Jums – japoniškos kojinaitės!

Šią savaitę kiekvienai, perkančiai bet kurią porą batų APPLE OF EVE boutique Vilniuje arba Kaune, DOVANOJAME Jūsų pasirinktas išskirtines japoniškas ANTIPAST kojinaites!

Amžinai gyva kailinio apavo legenda

Kadangi APPLE OF EVE boutique praėjusios vasaros TOP prekių sąraše puikavosi būtent BOSABO klumpės, mes nepraleidome dar vienos progos tęsti bendradarbiavimą su septintosios kartos Audouin šeimos palikuonimis. Jie nė už ką neužleido konkurentams profesionaliosios batsiuvystės pozicijų ir šįkart pagamino puikią žieminę avalynę!

Paskutiniai komentarai

Paskutiniai įrašai