Kiotas, Japonija: svečiuose pas Minä Perhonen

Senojoje Japonijos sostinėje Kiote, mieste su daugiau nei 1600 šventyklų, tarp garsiojo Nishiki turgaus ir miesto svečių itin pamėgtos Yasaka šventyklos, yra vieta, nepažymėta jokiuose turistų žemėlapiuose. Tačiau jeigu norite suvokti, kas yra japoniškos tekstilės estetika ir kodėl japoniški drabužiai toli lenkia viską, ką turėjote savo spintoje iki dabar – Jums būtina ją aplankyti.

Spalvų terapija su Momoni ir Attic and Barn

Ar žinojote, kad spalvos turi didelę galią ir gali nulemti jūsų nusiteikimą, psichinę bei fizinę būklę? Spalvų poveikis padeda išlaikyti dvasinę pusiausvyrą, spalvos gali nulemti net ir jūsų aktyvumą, kūrybą ar poilsį.
Justė Arlauskaitė-Jazzu – apie tai, kodėl Jums turi rūpėti atsakinga mada.
APUNTOB naują pavasario kolekciją nulėmė gamtos turtai, šiuo atveju nuostabus augalas linas, be kurio neįsivaizduojame šios kolekcijos. Aukščiausios kokybės linas suteikiantis audiniams patogumo, natūralumo jausmą, bet svarbiausia – idealiai tinkantis kaitriomis dienomis.
Apatiniai – tai žinutė sau. Ši žinutė atskleidžią tikrąjį požiūri į moteriškumą, rafinuotumą, kitaip tariant – tikrąjį ir teisingą požiūrį į save. Nauja MOMONI apatinių kolekcija jau APPLE OF EVE!

Paskutiniai komentarai

Paskutiniai įrašai