Eddera graikiško stiliaus galvos papuošalas
Eddera graikiško stiliaus galvos papuošalas

Eddera graikiško stiliaus galvos papuošalas

199,00 €

Eddera galvos papuošalas - lapeliai.

Daugiau

Šios prekės nebeturime

Sudėtis
14K aukso užpildymas, žalvaris
Pagaminta
JAV
Prekės ženklas

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 100 €>

Galimybė atsiimti salone>

Siunčiame į visą pasaulį>

Daugumą prekių galite grąžinti per 14 dienų ir atgausite 100 % sumokėtų pinigų už prekę.

Skaityti daugiau apie prekių grąžinimą>

Dvejojate, kurį dydį rinktis?

Pasitikrinkite dydžių lentelėje >

Pilnas aprašymas

Eddera galvos papuošalas - lapeliai. 14K aukso užpildas, viduje - žalvaris. Elastingos gumytės pagalba patogiai laikosi ant galvos.

Aukso užpildas (Gold Filled arba tiesiog GF) – naujos kartos papuošalų apdirbimo būdas, kokybiškai besiskiriantis nuo paviršiaus paauksavimo (Gold Plated). Suformuotas metalas yra padengiamas greitai įkaitinamu aukso lydiniu ir presuojamas aukšto hidraulinio spaudimo. Rezultatas: keleto dešimčių ar šimtų mikronų storio aukso sluoksnis, palyginus su paauksuotam paviršiui įprastu 1-20 mikronų storiu. Kuo tai naudingiau?

 

  1.        Toks papuošalas dešimtmečiais nepraras savo geros išvaizdos.
  2.        Skirtingai nuo paauksuotų dirbinių, jis nesukels sudirgimo ar alergijos žmonėms, kurių oda „pripažįsta“ tik aukso dirbinius.
  3.        Nepalieka ant odos žalsvų dėmelių, kas kartais atsitinka su paauksuotais aksesuarais.
  4.        Kainuoja pigiau už auksinius kūrinius, tačiau tarnauja ne ką trumpiau bei sunku rasti išvaizdos skirtumų.

 

Edderos arba jos kūrėjos prancūzų kilmės juvelyrės Camille istorija prasidėjo Paryžiuje, įstojus mokytis į prestižinę Paryžiaus Luvro mokyklą (Ecole Du Louvre), kur ji mokėsi juvelyrikos amato bei pradėjo dirbti tokiuose juvelyrikos namuose kaip Boucheron ir Chopard.

2001 metais persikėlusi į JAV kūrėja užsiėmė modelio karjera, tačiau nenustojo papuošalų kurti sau: subrandino savąjį stilių, kuriame derindavo vintažo bei moderniosios juvelyrikos elementus. Per draugus bei pažįstamus jos „namų darbo“ kūrinukai buvo pastebėti garsių stilistų, tad greitai Camille pradėjo bendradarbiauti su asmeniniais Charlize Theron, Diane Kruger, Megan Fox, Nelly Furtado ir Kanye West stilistais bei kurti papuošalus įžymybėms.

2008 metų sausį pasaulį išvydo Camille papuošalų prekinis ženklas EDDERA. Po metų Sienna Miller, Anne Hathaway, Keira Knightley ir Maria Sharapova asmeninis plaukų stilistas paprašė Camille sukurti prabangių plaukų aksesuarų liniją savo klientėms. Taip atsirado skiriamasis Edderos ženklas – galvos juostos, kurių nesupainiosi su jokio kito dizainerio kūryba.

Savo darbuose naudodama tik kokybiškas ir patvarias medžiagas bei naujoviškus apdirbimo būdus, Camille užsitarnavo nepriekaištingą reputaciją JAV, tad jos darbai netruko apkeliauti visų pasaulio žemynų. Džiaugiamės, kad nuo šiol jų turime ir Lietuvoje!

Susijusios prekės