Eddera kaklo papuošalas "Gyvatė"
Eddera kaklo papuošalas "Gyvatė"
Eddera kaklo papuošalas "Gyvatė"

Eddera kaklo papuošalas "Gyvatė"

128,01 €

Puošnus gyvatės formos kaklo papuošalas.

Daugiau

Šios prekės nebeturime

Sudėtis
18К paauksavimas
Pagaminta
JAV
Prekės ženklas

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 100 €>

Galimybė atsiimti salone>

Siunčiame į visą pasaulį>

Daugumą prekių galite grąžinti per 14 dienų ir atgausite 100 % sumokėtų pinigų už prekę.

Skaityti daugiau apie prekių grąžinimą>

Dvejojate, kurį dydį rinktis?

Pasitikrinkite dydžių lentelėje >

Pilnas aprašymas

Puošnus gyvatės formos kaklo papuošalas. Suteiks jūsų įvaizdžiui elegancijos bei paslapties.

  • 18К paauksavimas
  • Prasiveria nugaros pusėje, kad lengvai užsidėtų
  • Pagaminta JAV

Edderos arba jos kūrėjos prancūzų kilmės juvelyrės Camille istorija prasidėjo Paryžiuje, įstojus mokytis į prestižinę Paryžiaus Luvro mokyklą (Ecole Du Louvre), kur ji mokėsi juvelyrikos amato bei pradėjo dirbti tokiuose juvelyrikos namuose kaip Boucheron ir Chopard.

2001 metais persikėlusi į JAV kūrėja užsiėmė modelio karjera, tačiau nenustojo papuošalų kurti sau: subrandino savąjį stilių, kuriame derindavo vintažo bei moderniosios juvelyrikos elementus. Per draugus bei pažįstamus jos „namų darbo“ kūrinukai buvo pastebėti garsių stilistų, tad greitai Camille pradėjo bendradarbiauti su asmeniniais Charlize Theron, Diane Kruger, Megan Fox, Nelly Furtado ir Kanye West stilistais bei kurti papuošalus įžymybėms.

2008 metų sausį pasaulį išvydo Camille papuošalų prekinis ženklas EDDERA. Po metų Sienna Miller, Anne Hathaway, Keira Knightley ir Maria Sharapova asmeninis plaukų stilistas paprašė Camille sukurti prabangių plaukų aksesuarų liniją savo klientėms. Taip atsirado skiriamasis Edderos ženklas – galvos juostos, kurių nesupainiosi su jokio kito dizainerio kūryba.

Savo darbuose naudodama tik kokybiškas ir patvarias medžiagas bei naujoviškus apdirbimo būdus, Camille užsitarnavo nepriekaištingą reputaciją JAV, tad jos darbai netruko apkeliauti visų pasaulio žemynų. Džiaugiamės, kad nuo šiol jų turime ir Lietuvoje!

Susijusios prekės